Aktuality

Z důvodu problémů z krytinou a nebezpečí z toho plynoucí musíme letos zklamat naše příznivce a zájemce o podzimní prohlídky.


Prohlídky pro veřejnost jsou plánovány na léto/podzim 2022. Přesný termín bude doplněn.


Vážení zájemci o prohlídku zámku Kacerov,
bohužel vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru nejsme schopni v objektu zajistit všechna nutná hygienická opatření, která jsou podmínkou pro otevření památek. O případných změnách ohledně prohlídek Vás budeme informovat na těchto webových stránkách.
Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.


Vzhledem k aktuálně probíhající intenzivní rekonstrukci bylo nutné termín prohlídek pro veřejnost přesunout na rok 2020. O plánovaném termínu prohlídek na příští rok Vás budeme informovat na těchto webových stránkách, případně nám můžete prostřednictvím kontaktního formuláře poslat Váš e-mail, na kterém Vás budeme  o aktuálních prohlídkách informovat. Děkujeme za pochopení a respektování oficiálního termínu prohlídek.


V současnosti ještě není naplánován termín prohlídek v letní sezóně. O návštěvním dnu Vás budeme zavčas informovat na těchto webových stránkách.


Přes zimní sezónu se na zámku Kacerov nekonají žádné prohlídky.


V sobotu 27. října 2018 se budou v 13:00 a v 15:00 konat prohlídky zámku Kacerov pro veřejnost. Vzhledem k právě probíhající rekonstrukci upozorňujeme, že během prohlídky bude přístupna pouze část zámku a zahrady.